search

Čítačka farieb RAL

121,00 € Bez DPH

RAL COLOR READER - Čítačka farieb RAL

Kombinácia aplikácie v mobilnom telefóne a čítacieho zariadenia. V telefone lze zobraziť akúkoľvek farbu zo vzorkovníkov  RAL CLASSIC,  DESIGN a  EFFECT. U každé farby sú  absolútne hodnoty L*a*b , RGB , CMYK. Namiesto 3 vzorkovníc tak  na zobrazenie  farby  postačuje mobilný telefón.Čítačku farieb pripojte k telefónu pre zistenie o aký odtieň  RAL ide, alebo ktorý odtieň  RAL je najbližší .  V mobile sa zobrazí farba RAL spolu s nameranými hodnotami, ktoré vyjadrujú ako je farba odlišná od štandardu. Presnosť merania 92%. Optický objektív a šesť bielych LED s vysokou hodnotou CRI. Meria farby stien, podláh, farbu nábytku, plastu alebo textilu, či je farba lesk ,mat alebo má metalický efekt.

Kontaktujte TX Color pre viac informácií.

Množstvo
Na objednávku

Kombinácia aplikácie v mobilnom telefóne a čítacieho zariadenia farieb. Po uložení aplikácie do mobilného telefónu môžete na displeji zobraziť akúkoľvek farbu zo vzorkovníkov RAL CLASSIC, RAL DESIGN a RAL EFFECT. U všetkých farieb sú uvedené absolútne hodnoty L*a*b , RGB , CMYK Namiesto 3 vzorkovníc tak vám na zobrazenie akejkoľvek farby RAL postačuje mobilný telefón.

Čítačku farieb pripojíte k telefónu, ak potrebujete zistiť o aký odtieň sa RAL ide, alebo ktorý odtieň zo vzorkovníkov RAL CLASSIC, RAL EFFECT a RAL DESIGN je najbližší k farbe, ktorú meriate. Na displeji mobilného telefónu sa Vám zobrazí farba RAL spolu s nameranými hodnotami, ktoré vyjadrujú ako je farba odlišná od štandardu. Zariadenie vás už pri prvom farebnom skenovaní zaujme svojou presnosťou merania 92%. RAL COLOR READER má optický objektív a šesť bielych LED s vysokou hodnotou CRI. Výkonné LED diódy izolujú farby a rovnomerne ich osvetľujú, čo vám umožňuje získať presnosť merania aj na prvý pokus. Nezáleží na tom, či meriate farby stien alebo podláh, farbu kusu nábytku, plastu alebo textilu, či je farba matná alebo má metalický efekt, obyčajné farby alebo vzorky. Zariadenie na meranie farieb ponúkne vždy zodpovedajúci alebo aspoň najbližší odtieň RAL.

Kontaktujte TX Color pre viac informácií.